telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Володимир Токар: «Дата 22 червня 1941 року стала чорним днем для нашого народу»

Сьогодні керівники області та міста, депутати обласної ради, військові та громадськість взяли участь у покладанні квітів до пам’ятників воїнам-визволителям з нагоди Дня  скорботи і вшанування пам’яті жертв війни. Саме 22 червня український народ схиляє голови перед світлою пам’яттю  мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна.

Учасники церемонії пройшли пішою ходою до пам’ятника Скорботній матері, меморіалу «Героям Слава», де поховані учасники АТО, та Меморіального комплексу «Вічна Слава». Після чого вшанували жертв війни хвилиною мовчання.

Голова обласної ради Володимир Токар вважає 22 червня 1941 року чорним днем для нашого народу. «Війна увірвалася в Україну страшним лихом. Вона пройшла через кожну родину, зруйнувала мільйони людських життів. Як син фронтовика я завжди шануватиму пам’ять тих воїнів, які захищали нашу рідну землю від фашистських загарбників», - сказав керівник обласного депутатського корпусу.

Після покладання квітів, в пам’ять про воїнів та наших співвітчизників, загиблих у роки Великої Вітчизняної війни, пролунали залпи військового салюту.

22 червня в Україні вшановують пам'ять жертв війни. Пам'ятна дата була встановлена Указом Президента від 17 листопада 2000 року №1245\2000 «Про День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні».

 

Також читайте:

 

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top