telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

Депутати направили представників до складу поліцейських комісій територіальних органів Нацполіції в Сумській області

Завершився трирічний строк діяльності членів поліцейських комісій Головного управління Національної поліції в Сумській області та Управління поліції охорони в Сумській області, обраних відповідно до рішення обласної ради від 7 жовтня 2016 року.

За рішенням 31 сесії обласної ради до складу поліцейської комісії Головного управління Національної поліції в Сумській області нині обрано Володимира Гороха та Ігоря Науменка. Склад поліцейської комісії Управління поліції охорони в Сумській області поповнять Олександр Басала та Юрій Меєрович.

Обласні обранці доручили своїм представникам забезпечувати прозорий добір (конкурс) та просування по службі поліцейських на підставі об’єктивного оцінювання професійного рівня та особистих якостей кожного поліцейського, відповідності їх посаді, визначення перспективи службового використання в органах поліції.

Також читайте:

 

 

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top