telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Депутати обласної ради привітали підопічних геріатричного пансіонату для ветеранів війни та праці

Існує істина, що рівень цивілізованості суспільства визначається ставленням до людей похилого віку та дітей. Тому депутатський корпус Сумської обласної ради, робить усе можливе, аби ветеранам та людям з обмеженими можливостями, які знаходяться в комунальних установах облради, жилося краще.

Тож сьогодні, 3 грудня, до Сумського геріатричного пансіонату для ветеранів війни та праці завітав депутат обласної ради Олександр Стрельченко.

Він передав вітання від керівника депутатського корпусу Володимира Токаря і зазначив, що одне з головних завдань депутатів місцевих рівнів – піклуватися про людей похилого віку і, тим більше, інвалідів. «Старше покоління дало нам життя, навчило мудрості, поділилося своїми знаннями. Тому ми в неоплатному боргу перед вами. Кожен, хто живе у геріатричному пансіонаті, потребує уваги, лікування, турботи. Дякую вам, шановні ветерани, за те, що ви своєю невтомною працею будували міста і села, розвивали промисловість і економіку. Саме вам ми завдячуємо тим, що маємо. Бо ви передавали свій безцінний досвід нам, навчали нас жити і працювати. Тому нині ми повинні проявляти турботу по відношенню до вас. Обіцяю, що й надалі ми робитимемо все, аби вам у пансіонаті було якомога комфортніше, ви відчували турботу персоналу, і почували себе тут дуже добре», - звернувся до присутніх Олександр Стрельченко.

З нагоди Міжнародного дня людей з обмеженими можливостями, в геріатричному пансіонаті було людно. Підопічних приїхали привітати представники Департаменту соцзахисту населення облдержадміністрації, представники «Ощадбанку», студенти Сумського коледжу харчової промисловості Національного університету харчових технологій. Молодь підготувала акцію «Подаруй солодощі другу», у ході якої кожному мешканцю пансіонату юнаки дівчата вручили смаколики, приготовані власноруч. Також в установі була розгорнута виставка робіт художньо-прикладного мистецтва підопічних з обмеженими фізичними можливостями «Струни душі», книжкова виставка.

Вразили своїм зворушливим танком на інвалідних візочках мешканці пансіонату Михайло Анощін, Володимир Янченко, Василь Вишньов, Олександр Башкір та Валентина Король. Вони виконали композицію «Україна – це ми!».

Усі номери і від господарів пансіонату, і від їхніх гостей були дуже щирими, цікавими і супроводжувалися гучними оплесками.

Директор пансіонату Людмила Красильникова розповіла, що нині у закладі мешкає біля 200 підопічних. Більше половини з них не можуть самостійно себе обслуговувати. Тому колектив намагається всіляко підтримувати літніх людей не тільки повсякденним піклуванням, а й влаштовуючи різноманітні цікаві заходи.

«Для наших підопічних в пансіонаті створені всі умови. Завдячуючи небайдужості обласних депутатів, ми маємо ремонти в приміщеннях, оновлені ліфти, протипожежну сигналізацію, достойне фінансування. Сподіваюся, що й надалі буде така увага до нашого закладу, бо люди похилого віку потребують і нашої турботи, і комфорту. Вони цього заслуговують», - зазначила посадовиця.

Також читайте:

 

Останнє оновлення на Вівторок, 03 грудня 2019, 15:27

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top