telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

У Сумах відбулися урочисті заходи з нагоди Дня партизанської слави

Біля Монументу «Героям Сумщини» зібралися сьогодні керівники області, міста, громадськість, школярі аби згадати подвиг партизан і вшанувати хвилиною мовчання всіх загиблих у роки Другої світової війни.

Депутат обласної ради, голова бюджетної комісії Микола Березін зауважив, що відзначення цього свята на рівні держави – це данина поваги до колишніх партизанів і підпільників, і всіх тих, хто в нерівному бою в роки Другої світової війни боровся з окупантами.

«У роки війни саме Сумщина стала колискою партизанського руху. Путивльський загін під командуванням двічі Героя Радянського Союзу Сидора Ковпака одним із перших почав вести успішну боротьбу з фашистами і дійшов до Карпат. Захищати свою країну у роки війни відправилися майже 580 тисяч жителів області і 155 тисяч з них не повернулися додому. Я хочу сказати спасибі всім ветеранам за те, що саме завдяки їхнім подвигам, їхньому патріотичному вихованню сьогоднішні захисники України, не вагаючись, взяли в руки зброю, щоб відстоювати незалежність своєї держави», - мовив Микола Якович.

Він побажав усім здоров’я, миру і не забувати подвиг тих, хто віддав своє життя, захищаючи рідну землю.

На завершення мітингу учасники зібрання поклали квіти до Монументу «Героям Сумщини».

 

Стежте за новинами у Теlegram

Також читайте:

 

 

Останнє оновлення на Вівторок, 22 вересня 2020, 07:21

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top