telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Депутати обласної ради взяли участь у заходах, присвячених Дню партизанської слави, у Сумах

У Сумах біля пам’ятника партизанам 22 вересня, на Свято партизанської слави, як зазначено в Указі Президента України, вшанували подвиг народних месників у період Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років. Для Сумщини це неабиякий день, адже саме наш край був колискою партизанського руху в Україні.

Подвиг наших земляків – підпільників, учасників партизанського рейду від Путивля до Карпат, інших військових підрозділів, що діяли в тилу фашистів, – безсмертний. Нині в Сумах проживає вісім партизанів-підпільників, двоє з них завітали на урочистий мітинг до монументу «Героям Сумщини». Їм - низький уклін і шана.

Від імені депутатського корпусу Сумської обласної ради щирі вітання з Днем партизанської слави ветеранам – учасникам анти-окупаційного опору - висловив голова бюджетної комісії обласного парламенту Микола Березін. Микола Якович подякувавветеранам Сумщини за подвиг і перемогу, за розуміння й батьківську підтримку в розбудові незалежної України, за активну участь у патріотичному вихованні молоді, на чиї плечі уже в сьогоденні випали нелегкі випробування із захисту Вітчизни, відстоюванні свободи і незалежності рідної землі.

- Щиро бажаємо вам, дорогі наші, міцного здоров'я й безмежного щастя, родинного затишку та добробуту, миру й спокою, - сказав Микола Якович і разом з колегами по депутатському корпусу, іншими учасниками заходу поклав квіти до підніжжя пам’ятника.

Привітали сумчан із Днем партизанської слави голова ради міської організації ветеранів Микола Бондаренко, представники обласної та міської влади, дитяча козацька чота школи № 25 та хор ветеранів.

На честь героїв пролунав салют.

 

Стежте за новинами у Теlegram

Також читайте:

 

 

Останнє оновлення на Вівторок, 22 вересня 2020, 07:24

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top