telegram Facebook Twitter instagram Youtube

До Дня пам’яті Героїв Крут у обласній філармонії пройшов концерт

Благодійним концертом із символічною назвою «Нескорені», відзначив День пам’яті Героїв Крут творчий колектив Сумської обласної філармонії.

29 січня численних відвідувачів концертної зали філармонії на сцені зустрів приспущений Державний прапор України, на знак жалоби за загиблими у 1918 році юними захисниками Української Народної Республіки.

Лауреат республіканського конкурсу, камерний оркестр старовинної та сучасної музики «Ренесанс» під керуванням заслуженої артистки України Людмили Стичук розпочинає концерт твором «Concerto grosso» А.Кореллі, що відзначається глибокою насиченістю і патетичністю. У наступних творах, що звучать у концерті, присутні відзначають більше піднесення, ствердження правди: А правда в тому, що народ України любить свою країну. Своєю кров’ю, душею і своєю працею він, як і будь-який інший народ, прагне до життя і благополуччя.

То ж схвально сприймають слухачі мажорну Українську симфонію невідомого автора XVIII ст. І хоча дата сумна, музика закликає до життя. Завершує концерт ліричний твір В.А.Моцарта «Маленька нічна серенада».

Також читайте:

 

Останнє оновлення на Середа, 29 січня 2020, 09:07

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top