telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Глухівський УКРОП: допомога літнім людям – вияв поваги до них

Другий місяць осені розпочався з Міжнародного дня людей похилого віку. Укропівці Глухова, що на Сумщині, принагідно відвідали клуб «Вечірні зорі». В міському палаці культури райцентру депутати Сумської обласної ради з фракції УКРОПу Андрій Божок та Марія Коняєва разом з колегою із місцевої ради Андрієм Карловим подарували клубівцям свою увагу та дарунки.

Залишатись у душі завжди молодими побажали партійці тим, хто досвідом свого життя показав приклад молодому поколінню.

«Усі ми маємо вболівати за вже немолодих людей, яким благодійна допомога, сердечне й шанобливе ставлення іноді допомагають у безвиході складного життя. Багато літніх людей беруть активну участь у громадському житті, продовжують працювати, вносячи відчутний внесок в економіку кожної окремої родини, рідного краю та країни в цілому», - сказала на святковому вечері депутат Марія Коняєва.

Раніше у Глухівській міській партійній організації УКРОПу започаткували проект щоквартальної соціальної допомоги малозабезпеченим глухівчанам, насамперед пенсіонерам (їх у райцентрі налічується близько 8000 осіб). Депутати-укропівці охопили п'ять округів Глухова, де живуть люди поважного віку. Переважну більшість з цих кількасот людей укропівці з подарунками (продуктовими наборами) обійшли за адресами проживання.

«Оскільки держава в питаннях соцзахисту явно недопрацьовує, ми не можемо стояти осторонь, і в межах своїх можливостей допомагаємо людям», констатує депутат Сумської обласної ради Андрій Божок. 

Також читайте:

Останнє оновлення на Четвер, 06 жовтня 2016, 16:48

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top