telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Наталія Калініченко: «Поіменне голосування виявить, які з політичних сил реально підтримують свободу слова»

Депутат обласної ради Наталія Калініченко побувала в Адміністрації Президента, де обговорювали проблеми місцевої преси. На зустрічі редакторів комунальних ЗМІ говорили про втілення у життя Закону України «Про реформування комунальних та державних друкованих ЗМІ», проблеми і труднощі.

«Усі чиновники і депутати в один голос говорять про необхідність демократизації суспільства, пріоритетами в роботі визначають відкритість влади, свободу слова, а насправді часто займаються цензурою та безпідставно втручаються в редакційну політику», - зазначила під час зустрічі депутат, редактор газети «Білопільщина», голова Асоціації регіональних ЗМІ Сумщини Наталія Калініченко.

Зокрема, вона навела приклад Глухова, коли у грудні сесія міської ради ліквідувала редакцію газети «Народна трибуна» і звільнила редактора в тому числі за наміри колективу виконати вимоги закону про реформування комунальних ЗМІ.

«Протидія є і в інших районах. Депутати вважають газету своєю «власністю», а редактора – «підневільним працівником», - відмічає Наталія Калініченко, і продовжує: «Небажання таких рад працювати в нових умовах, відмовитися від адмінресурсу та тиску на газету, і разом з цим спроби забрати приміщення редакцій, звільнити редакторів нівелюють саму ідею реформування та ставлять під загрозу демократичний розвиток суспільства».

 

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top