telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Щаслива родина – міцна Україна

Заступник голови Сумської обласної ради Лілія Ричкіна, повернувшись зі свята «Щаслива родина – міцна Україна» у рамках безстрокової акції «Зігрій нужденну душу», не приховувала емоцій:

- Упродовж уже кількох років поспіль Сумський благодійний фонд «Милосердя» традиційно ініціює подібне свято для багатодітних родин, матерів-одиначок, вдів і вдівців, сімей, де є з діти-інваліди, а останні два роки - родини воїнів, загиблих у зоні АТО. Для цих людей – це можливість зібратися разом, познайомитися і поділитися враженнями, отримати від інших частинку любові, співчуття, підтримки.

Цього року дійство відбулося 2 березня в театрі юного глядача за участі представників влади, спонсорів на чолі з берегинею благодійного заходу - координатором Міжфракційного депутатського об’єднання Верховної Ради України з впровадження дитячих Програм у Сумській області, головою правління СОБФ «Милосердя» Раїсою Вороненко. До слова, Сумський благодійний фонд «Милосердя» діє з 2007 року і на рахунку його активістів багато добрих справ.

На Сумщині сьогодні проживає майже 5 тисяч багатодітних родин, в яких виховується близько 14 тисяч дітей. На святі віншували подарунками, квітами, добрими і щирими словами членів 67 родин, з яких 23, де з війни на Сході країни не повернулися батьки.

Обласна рада завжди з розумінням і милосердям ставиться до проблем багатодітних родин, і надалі робитиме все, аби такі сім’ї почувалися захищеними, зазначила заступник очільника обласних парламентарів. Лілія Ричкіна вручила Подяки обласної ради за значний внесок у виховання в дітей мужності, любові до Батьківщини, збереження і розвиток сімейних традицій, відповідальне ставлення до виконання батьківських обов’язків, створення сприятливих умов для гармонійного та духовного розвитку дітей Оксані Сядристій та Світлані Подольській з Лебедина, роменчанці Ользі Таран, охтирчанці Юлії Володарській, Людмилі Кравченко з села Ямне Великописарівського району та жительці села Зоряне Білопільського району Зіновії Провозьон. Ці жінки народили та виховали від п‘яти до семи дітей.

У непростий для України і всього українського народу час дуже важливо кожному долучатися до благодійності, допомоги стражденним, щирої підтримки, адже саме милосердя – індикатор нашої совісті. Тож чим більше у нас буде добровільних благодійників, спонсорів, меценатів, волонтерів, тим більше людей отримають підтримку. Кращих з них віншували на святі. Це ті спонсори, які давно співпрацюють з фондом «Милосердя», постійно допомагають багатодітним сім’ям.

За дієву підтримку ініціатив Сумського обласного благодійного фонду «Милосердя» в рамках безстрокової акції «Зігрій нужденну душу» відзначені директор ТОВ «Крук», депутат обласної ради Валерій Чалий, директор ТОВ «Керуюча компанія «Коменерго-Суми», депутат Сумської міської ради Євген Косяненко, директор благодійного фонду «Возлюби» Валерій Кольчик, депутат Сумської міської ради від ПП «Об’єднання «Самопоміч» Денис Бутенко.

Захід завершився благодійним обідом для всіх учасників. Його запропонував СОБФ «Милосердя».

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top