telegram Facebook Twitter instagram Youtube

До Семена Салатенка на прийом з особистих питань записалося більше десяти заявників

Голова обласної ради Семен Салатенко зустрівся з жителями Сумщини, які попередньо записалися до нього на прийом з особистих питань.

Проблеми, які порушували громадяни, стосувалися різних аспектів життєдіяльності. Так, два питання торкалися корупційних діянь: стосовно підозрюваного в будівельному шахрайстві та, на думку однієї з відвідувачок, – неправильного її звільнення ще 16 років тому.

Також до голови обласної ради звернулися представники обласної організації СОВЕАФ (Спілка ветеранів Афганістану). Вони говорили про оплату комунальних послуг приміщення воїнів-інтернаціоналістів, виділення фінансової допомоги з обласного бюджету інвалідам-афганцям та сім’ям загиблих, ремонту палат у госпіталі тощо.

Також Семену Павловичу про проблеми, з якими доводиться стикатися майже щодня, розповіли матері дітей, хворих на ДЦП. Прийшла просити допомоги у поліпшенні житлових умов дружина учасника АТО. Переселенка з Луганщини порушила питання ремонту будівель у с. Хотінь задля організації в приміщеннях оздоровчих таборів для дітей-переселенців. Житель Путивля приніс макети будівництва на території його міста готельного комплексу, а колектив КП «Аеропорт «Суми» загострив питання на подальшому функціонуванні їх підприємства.

Семен Салатенко вислухав усіх, хто записався на прийом. Деякі з питань пообіцяв розв’язати у найближчі терміни, а щодо тих, які не належать до повноважень голови обласної ради, роз’яснено, куди представники можуть звернутися.

Усі порушені питання знаходяться на особистому контролі голови обласної ради.

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top