telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

Зусиллями фахівців ДФС Сумщини державі повернуто 4,6 млн. грн. податкового боргу ПАТ «Укрнафти»

Вищий адміністративний суд України задовольнив позов ДФС Сумської області про стягнення боргу з ПАТ «Укрнафта» на користь держави. Про це повідомляє Олексій Мазуренко, в.о. начальника ГУ ДФС у Сумській області.  «ПАТ «Укрнафта» є одним з найбільших боржників перед бюджетом України, які обліковуються також і фіскальною службою нашої області, – говорить Олексій Мазуренко. – Заборгованість підприємства складала 1,9 млрд. грн., вона сформувалася ще в минулому році за рахунок несплати рентних платежів за користування надрами. Вчора, 29 лютого 2016 року, все-таки справа зрушилася, і бюджет отримав перший транш погашення заборгованості у сумі 4,6 млн. грн. згідно з рішенням Вищого адміністративного суду України, винесеного 16 лютого 2016 року. Адже позов ДФС Сумської області про стягнення боргу з ПАТ «Укрнафта» задоволено на користь держави».

За словами очільника Головного управління фахівці служби докладали величезних зусиль, щоб повернути належне державному бюджету. «Так, ми направляли подання щодо відкликання у ПАТ «Укрнафта» ліцензії за користування надрами до Міністерства екології та природних ресурсів України, виставляли податкові вимоги до ПАТ «Укрнафта, податковою міліцією ДФС порушено ряд справ в рамках кримінально-процесуального провадження, навіть, надано розстрочку погашення податкового боргу, яку підприємство порушило, тривав судовий процес у всіх інстанціях», – коментує Олексій Володирович.

Починаючи з минулого року, ПАТ «Укрнафта» постійно затягувало процес стягнення суми податкового боргу та блокувало усі дії органів ДФС по його стягненню у судовому порядку. Процес стягнення податкового боргу ПАТ «Укрнафта» триває.

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top