telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

Виїзна приймальня обласного депутата – найефективніший спосіб вирішення проблем людей

Депутат Сумської обласної ради Костянтин Товстуха зустрічався з мешканцями Ямпільського району у форматі виїзної приймальні. Разом з ним до селян прибули голова Ямпільської районної ради Ольга Губар, керівники районних установ та організацій. Цього разу перед народним обранцем свої наболілі питання порушили мешканці Чуйківської сільської та Дружбівської міської рад.

Чуйківців, наприклад, найбільше хвилює забезпечення автобусного маршруту до райцентру, наповнення ФАПу медпрепаратами. Окремо стояло питання про відновлення виїзду лікарів до села. Головний лікар КЗ "Ямпільська ЦРЛ" Вадим Бойчунь повідомив, що з березня поточного року лікарі прийматимуть пацієнтів у ФАПі за графіком, необхідні ліки також надійдуть до села. Люди дякували депутатові за виконані доручення щодо забезпечення паливом на зимовий період соціально незахищених селян, соціальних об’єктів Чуйківки.

У місцевій школі с. Чуйківка обласний депутат зустрівся з головою громадської організації ветеранів Великої Вітчизняної війни, ветеранів праці, інших пенсіонерів - громадян похилого віку Петром Могилою, який познайомив присутніх зі своїми напрацюваннями, розповів про проведену краєзнавчу роботу.

Під час прийому містян у Дружбі директор загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Тамара Високос порушила питання капітального ремонту шкільного туалету. Вже зараз складається кошторис та проект на його ремонт. А директор загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Лідія Ситенко не вперше говорить з народними обранцями та районним керівництвом про капітальний ремонт даху навчального закладу. Для цього потрібні кошти як районного, так і міського бюджетів. Домовилися, що слід знаходити спільну мову з вирішення цієї проблеми і з місцевими підприємцями. 

Жителі Дружби скаржилися, що не працює стоматологічний кабінет. Головний лікар КЗ "Ямпільська ЦРЛ"№ Вадим Бойчунь повідомив, що стоматолог, готовий працювати в лікарні, є. От тільки його треба забезпечити житлом… І це питання можна вирішити за умови цілеспрямованої роботи керівництва міської ради.

Депутат обласної ради Костянтин Товстуха узяв під особистий контроль виконання усіх прохань, зауважень і пропозицій селян.

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top