telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Очільник обласних парламентарів привітав учасників чемпіонату України з легкої атлетики у Сумах

25 лютого в легкоатлетичному манежі УАБС ім. Володимира Голубничого, одному з кращих у країні, урочисто відкрито чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні. Учасників змагань вітав голова обласної ради Семен Салатенко.

До обласного центру помірятися силами з’їхалося понад 400 атлетів з усіх областей України. Серед учасників змагань - призери Олімпійських ігор, чемпіонатів світу та Європи, Всесвітніх універсіад і етапів Діамантової ліги, представники молодого покоління атлетів.
- Дуже приємно, що захід такого масштабу проходить саме у Сумах. Тут живуть мужні, сильні та сміливі люди. Сумщина дала Україні та світові видатних спортсменів, таких, як 2-разові Олімпійські чемпіони Володимир Куц і Володимир Голубничий, - сказав Семен Салатенко на урочистому відкритті змагань.

Сумщина – колиска новітніх легкоатлетів, вихованців провідних сумських тренерів, - Ксенії Бєлової, Ярослава Демченка, Анни Дунаєвської, Михайла Тютюнникова, Оксани Шкурат, Володимира Супруна, Віталія Коржа, Інни Кашиної та інших. На бігові доріжки знову вийдуть і минулорічний переможець чемпіонату України в Сумах Євген Гуцол, учасник Олімпійських ігор у Лондоні, новоспечений рекордсмен України Віталій Бутрим, переможниця командного чемпіонату Європи 2013 та 2015 років, чемпіонка Всесвітньої універсіади, учасниця Олімпійських ігор в Лондоні Вікторія Кащеєва (П'ятаченко) та інші атлети.

Голова обласної ради побажав усім учасниками чемпіонату України упевненості і швидкості на дистанціях, високих і далеких стрибків, чудових результатів, виконання нормативів для участі у міжнародних змаганнях, а ще - добра, миру і злагоди.

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top