telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

Сільгоспвиробники Великописарівщини отримали грамоти від сумських артилеристів

27-а Сумська реактивна артилерійська бригада відзначила грамотами керівників ТОВ «Мрія» Миколу Бантова, фермерських господарств «Світанок» Миколу Надточия та ім. Шевченка Анатолія Мороза за тривалу систематичну допомогу, яку надають ці господарства військовим на Донбасі, в тому числі й сумським артилеристам.

Грамоти за підписом командира військової частини полковника Валерія Ісмаілова передала нашим аграріям-патріотам волонтер Сумської громадської організації «Україна ТУГЕЗА» Оксана Федченко.

Від колективів трьох сільгосппідприємств волонтери повезли на фронт нову партію продовольчої допомоги. Окрім того, фермерські господарства ім. Шевченка та «Світанок» профінансували придбання акумуляторів для потреб військової техніки.

Волонтери також були щиро вдячні небайдужим жителям Великої Писарівки, які принесли різноманітні овочі та консервацію до редакції районної газети «Ворскла».

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top