telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

Анатолій Річкаль: «Спільними зусиллями буде відроджено 300-річну святиню»

Перший заступник голови Сумської обласної ради Анатолій Річкаль узяв участь у засіданні робочої групи щодо відокремлення Собору Різдва Богородиці від території виправної колонії управління ДПтС України в Сумській області.

До слова, підсумком її діяльності має стати розмежування частини монастиря та колонії.

Анатолій Річкаль відбув і Святкове Богослужіння на честь Дня пам'яті Священномученика Харалампія у Харлампіївському жіночому монастирі, де також були присутні голова пенітенціарної служби України, голова ОДА, міський голова м. Шостки, керівництво та духовенство Шостки, представники Шосткинської колонії.

- Сподіваюся, що спільними зусиллями буде відроджено 300-річну святиню, - упевнений Анатолій Річкаль, який нещодавно став учасником міжвідомчої наради в Міністерстві юстиції України. На ній теж розглядалося питання про відокремлення пам’ятки архітектури національного значення Собору Різдва Богородиці Гамаліївського монастиря від території Шосткинської виправної колонії № 66. Було вирішено детально та всебічно ознайомитися з особливостями можливого наступного відокремлення Собору Різдва Богородиці від території колонії.

 

Останнє оновлення на Четвер, 25 лютого 2016, 11:48

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top