telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

Народний депутат України та заступник голови обласної ради відвідали Буринщину

Заступник голови Сумської обласної ради Лілія Ричкіна 23 лютого здійснила робочий візит на Буринщину. Ця поїздка була спільною з народним депутатом України, членом Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я Олексієм Кириченком.

Зранку вони взяли участь у роботі пленарного засідання сесії Буринської міської ради.

Потім відбулась нарада за участі голови райдержадміністрації Василем Бойком, заступником голови районної ради Леонідом Біликом та депутатами районної ради сьомого скликання Андрієм Гусаком і Артемом Савченком. Обговорювались проблемні питання розвитку медицини в районі. Зокрема щодо незабезпеченості до кінця року коштами для виплати заробітної плати медичним працівникам, причин виникнення епідемії грипу на території району, необхідності придбання рентген-апарату для центральної районної лікарні, роботи ліфту у приміщенні закладу та інші.

Учасники наради безпосередньо побачили роботу основних у районі медичних закладів. Вони побували у відділеннях Буринської центральної районної лікарні ім. проф. М. П. Новаченка (головний лікар – Зоя Сидорук) та Центру первинної медико-санітарної допомоги (головний лікар – Віталій Старосвєт).

 

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top