telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

Очільник обласних парламентарів зустрівся з благодійницею зі Швейцарії Маріанною Піффаретті

Президент організації «Help-Point Sumy» Маріанна Піффаретті кілька останніх днів перебувала на Сумщині. Знову відвідала Сумське вище професійне училище будівництва та автотранспорту.

- Надання допомоги навчальному закладу наразі є пріоритетним напрямком роботи. Адже те, що робиться для дітей - є важливою справою. Я обіцяла сприяти цьому училищу, тож своє слово дотримаю, - зазначила Маріанна Піффаретті.

Заступник голови обласної ради Лілія Ричкіна та гостя зі Швейцарії оглянули амбулаторії в селах Косівщина та Хотінь Сумського району, де поспілкувалися з сільськими головами, медичним персоналом та представниками громади. Маріанна Піффаретті пообіцяла допомогти із медичним обладнанням.

У суботу, 20 лютого, президент благодійного об'єднання «Help-Point Sumy» завітала до обласної ради, де мала розмову з Семеном Салатенком. Говорили насамперед про нагальні потреби Сумщини. Очільник обласних депутатів зазначив, що Сумщина не відмовиться від будь-якої допомоги для медиків, армії та інших організацій.

Семен Салатенко наголосив, що у більшості районних лікарень працюють дуже застарілі рентген-апарати, передача більш сучасного хоча б угодну районну лікарню була б доречною.

- Пані Маріанна Піффаретті вже багато років допомагає Сумщині і, я сподіваюся, що наша співпраця буде такою ж насиченою, як і раніше,- зазначив Семен Салатенко.

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top