telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

Уперше за останні 20 років у Перемогу приїхав очільник обласних депутатів

Продовжуючи вивчаючи проблеми жителів області, голова обласної ради на цей раз обрав Глухівщину. Під час свого робочого візиту Семен Салатенко відвідав с. Перемога, де зустрівся з місцевими жителями. 

Найбільше, що хвилює селян, так це заборона збирати в лісі хмиз. Лісники, мовляв, спираються на відповідну постанову Лісного кодексу. Семен Салатенко пообіцяв знайти контакт з лісівниками і вирішити цю проблему вже у найближчі дні. 

Спікер облради відзначив, що водовідведення і освітлення у селі на достойному рівні, втім у населеному пункті відсутній спортзал, а клуб взагалі знаходиться у аварійному стані (у ньому немає опалення). Голова обласної ради порадив місцевим мешканцям тиснути на районну владу та залучати до з’ясування їхніх назрілих, актуальних питань обраного ними до обласного парламенту депутата.

- Час царів і пророків минув! Ми самі маємо брати свою долю у свої руки. А народний обранець повинен бути комунікатором між владою і громадою при вирішенні проблем», - наголосив Семен Салатенко.

До слова, його візит до села як керівника такого рівня стався вперше за останні 20 років.

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top