telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

Семен Салатенко зустрівся зі студентами Глухова

Під час робочої поїздки на Глухівщину голова обласної ради Семен Салатенко зустрівся зі студентами Глухівського національного педагогічного університету ім. О. Довженка.

У розмові з очільником обласних парламентатів майбутні педагоги поорушили низку важливих для життєдіяльності університету питань. Перш за все їх турбує курс на оптимізацію вищих навчальних закладів країни і побоювання, що їх виш може попасти під «каток реорганізації».

- Я категорично проти закриття освітніх установ, адже той, хто не вкладає гроші в освіту, буде вкладати їх у тюрми. Переконаний, що треба оптимізовувати бюджети вишів, а не самі навчальні заклади, а ще впроваджувати європейський елемент мислення студентів",- наголосив Семен Салатенко.

Також виникло питання щодо опалення приміщень університету. Голова обласної ради порадив співробітникам і студентам направити відповідне звернення до Кабінету Міністрів з клопотанням про виділення коштів для придбання і встановлення твердопаливного котла. Семен Салатенко пообіцяв глухівчанам підтримку депутатського корпусу з цього питання.

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top