telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

Обласні депутати налаштовані на довготривале тісне співробітництво з польськими партнерами

Плідна конструктивна розмова відбулася в обласній раді за участі очільників обласних парламентарів Семена Салатенка і Лілії Ричкіної, а також начальника відділу міжнародного співробітництва та інвестицій виконавчого апарату обласної ради Наталі Сидоренко та гостей з м. Люблін (Польща).

На цей раз до обласної ради завітав президент Фундації менеджерських ініціатив Павел Прокоп та менеджер цієї організації Богдан Юрчук. Вони розповіли про хід реалізації у 2016 році спільних польсько-українських проектів громадської організації, яку вони представляють, на території м. Суми та Сумської області. Йшлося зокрема про проект «Українська адміністрація майбутнього» - візит до об’єднаної Березівської громади для підготовки Стратегічного плану розвитку громади. Ще один проект «Український самоврядно-громадський стандарт» розробляється спільно з Сумською міською радою.

Спікер обласного парламенту Семен Салатенко в свою чергу висловився за можливість організації та проведення спільних заходів за активної участі депутатів обласної ради , які налаштовані на довготривале співробітництво з польськими партнерами. Порушувалося питання й про участь представників Сумщини в роботі конгресу ініціатив Східної Європи в жовтні 2016 року.

Учасники зустрічі, обговоривши низку питань, актуальних для розширення українсько-польського співробітництва, зійшлися на необхідності продовження реалізації на Сумщині разом з представниками Фундації менеджерських ініціатив зазначених проектів.

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top