telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

Лілія Ричкіна: «Жінки не повинні потерпати від незручностей через реорганізації в медичній сфері»

16 лютого заступник голови обласної ради Лілія Ричкіна провела прийом громадян з особистих питань.

Серед низки порушених питань особливо виділяється проблема, пов’язана з реорганізацією акушерсько-гінекологічної допомоги жіночому населенню обласного центру, роботою та функціонуванням жіночої консультації в Сумах, що на Басах. До посадовця звернулися представники громадськості міста та колективу КЗ СОР «Обласний клінічний перинатальний центр». До розмови було залучено керівника закладу.

Це питання давно вивчається і обговорюється на різних рівнях, але рішення, яке прийнято, не влаштовує як жінок, так і медиків. Відвідувачі наполягають на тому, що міська влада не хоче почути людей, аби створити для жінок комфортні умови для лікування і обстеження. На їхню думку, реорганізація веде лише до погіршення якості надання спеціалізованої медичної допомоги.

Заступник голови обласної ради, уважно вислухавши пропозиції і зауваження, зініціювала проведення найближчим часом виїзного засідання постійної комісії обласної ради, що опікується питаннями медицини, з залученням представників усіх зацікавлених сторін.

- Вірю, що спільними зусиллями ми зможемо дійти єдиної думки, - сказала Лілія Ричкіна. – У цій справі нарешті має стояти крапка: жінки не повинні страждати і потерпати від незручностей через будь-які реорганізації, колотнечі тощо.

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top