telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

Дворазовому Олімпійському чемпіону Олександру Шапаренку – 70!

Голова обласної ради Семен Салатенко привітав дворазового Олімпійського чемпіона Олександра Шапаренко з ювілеєм. Великому спортсмену виповнилось 70 років.

- Я пишаюся тим, що маю честь стояти поруч з вами, - сказав Семен Салатенко, звертаючись до ювіляра на врочистостях з нагоди особистого свята Олександра Максимовича. - Ви - приклад для нашої молоді, ви – жива легенда!

Олександр Шапоренко - заслужений майстер спорту (1966), дворазовий чемпіон Олімпійських ігор у Мюнхені (1972) в байдарці-одиночці на дистанції 1000 м і на байдарці-двійці в Мехіко (1968), срібний призер Олімпійських ігор 1968 року на байдарці-одиночці на дистанції 1000 м. Не злічити його перемог на чемпіонатах колишнього Союзу, Європи та світу.

За вагомий особистий внесок у розвиток та популяризацію фізичної культури та спорту, досягнення високих спортивних результатів очільник обласних парламентарів вручив ювіляру Почесну грамоту обласної ради.

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top