telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

У Сумському педуніверситеті запрацювала студентська їдальня... через 20 років

Голова Сумської обласної ради Семен Салатенко взяв участь у відкритті їдальні у Сумському державному педагогічному університетіім. А. С. Макаренка. Інвестором даного проекту виступив приватний підприємець, який забажав залишитися інкогніто.

У їдальні обіцяють годувати не тільки студентів, а й усіх охочих. Вартість комплексного обіду буде не дорожчою за 30 грн.

«Харчування для студентів – це один з найважливіших аспектів їхнього життя. Коли я навчався у цьому виші, їдальні не було і ми їли абиде. Я дуже радий, що у нинішнього та наступних поколінь студентів тепер є можливість харчуватись якісно та недорого»,- зазначив Семен Салатенко.

Сьогоднішня подія унікальна ще й тим, що останніх 20 років у СумДПУ ім. А. С. Макаренка взагалі була відсутня харчевня для студентів. І це був єдиний виш у Сумах. Тепер цей недолік ліквідовано. Словом, смачного!

Останнє оновлення на Понеділок, 15 лютого 2016, 17:09

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top