telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

У Сумах вшанували пам`ять воїнів-інтернаціоналістів

Голова обласної ради Семен Салатенко взяв участь у вшануванні учасників бойових дій на територіях інших держав. Разом з очільником облдержадміністрації, міським головою, воїнами-інтернаціоналістами, сумськими кадетами та воїнами АТО поклав квіти до пам’ятного знаку, могил воїнів-афганців, учасників АТО.

Традиційно щороку 15 лютого Україна ми віддаємо шану усім без винятку солдатам і офіцерам, рядовим і генералам, робітникам та службовцям, яким судилося пройти вогняне горнило бойових дій у Республіці Афганістан та інших «гарячих» точках планети. За хоробрість, мужність, професіоналізм вони заслужили щиру подяку багатьох народів та примножили авторитет України як країни–миротворця. Як відомо, 137 мешканців Сумщини не повернулися з афганської війни. Але, на жаль, сьогодні в Україні йде війна, і за незалежність нашої держави гинуть кращі її сини, серед них - колишні воїни-інтернаціоналісти.

- «Афганці» стояли з нами на Майдані, вони одними з перших поїхали на Донбас захищати Україну у війні з агресором Вони були і залишаються для нас наставниками та старшими товаришами. Тож маємо зробити все, аби їхнє життя та життя їхніх рідних було комфортним та щасливим, - наголосив Семен Салатенко. Усім, хто пройшов нелегкий бойовий шлях, голова обласної ради побажав міцного здоров’я, родинного затишку, щастя  і  миру.

Присутні на мітингу схилили голови перед учасники бойових дій, тими, хто пролив свою кров заради миру. Священослужителі відправили панахиду за загиблими. Юні ліцеїсти вшанували доблесть старших урочистим маршем.

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top