telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

Семен Салатенко зустрівся з мешканцями Білопільщини

Учора,14 лютого, голова Сумської обласної ради зустрівся з представниками громад сіл Жовтневе і Улянівка Білопільського району. Чи не вперше до цих населених пунктів приїхав керівник такого рівня.

У Жовтневому найголовнішої проблеми, як побудова мосту Улянівка-Жовтнева-Тимирязівка, мабуть, не існує. Люди кажуть, що про новий перехід говорять з 2008 року, але справа так і не рухається з місця. Міст аварійний, на його побудову вже тричі виділялися гроші, проте віз і нині там. Тож, аби розібратися в ситуації, дізнатися, хто ж таки гальмує процес, буде створена депутатська комісія.

Також громаду турбує відсутність достатньої кількості місць у хоспісному відділенні. Люди нарікають на місцевих чиновників.

«Прошу громаду Жовтневого оформити відповідне звернення до депутата, який обирався по цьому округу. А ще закликаю селян самим бути активними і тиснути на владу. Зв`язка голова облради-депутат-місцева громада повинна бути ключовою у боротьбі за Сумщину», - підсумував Семен Салатенко.

Також місцеві селяни мають великі проблеми з водовідведенням. Люди скаржаться: вода тече брудна та з неприємним запахом. "Тисніть на районну владу, хай вона готує проект у державний фонд регіонального розвитку", - дав доручення Семен Салатенко.

Проблеми жителів с. Улянівка великою мірою схожі на сусідські. Тут також проблеми з водогоном і вуличним освітленням. Очільник обласних депутатів дав доручення місцевим керівникам терміново готувати відповідні проекти. Відомо, компенсацію пільгового перевезення районні чиновники повністю перекинули на місцеві бюджети. Як з’ясував голова обласної ради, це є не підйомним для селян. Треба шукати вихід. І невідкладно. Як і негайно почати ремонтувати дороги, що є, до слова, спільною проблемою для всіх районів області. «Фонд ремонту доріг мають наповнювати сільгоспвиробники, нафтогазові підприємства і митниця. У Закарпатті і Одесі ця система показала позитивний результат»,- підсумував Семен Салатенко.

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top