telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

Депутат обласної ради Олександр Непочатов зустрівся з виборцями Буринщини

На Буринщині два дні працював депутат обласної ради Олександр Непочатов.

У Біжівській, Сніжківській, Хустянській та Чернечослобідській сільських радах Буринського району відбулись виїзні прийоми громадян за місцем проживання депутатом Сумської обласної ради, директором Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Олександром Непочатовим. Разом із ним відвідали сільські громади голова Буринської районної ради Євгеній Рябоконь та заступник голови районної ради Леонід Білик, голова райдержадміністрації Михайло Бойко, керівник Пенсійного фонду в районі Наталія Ільченко, начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Ірина Фінцева та представники інших органів виконавчої влади.

Жителі сільських рад порушили низку важливих питань життєдіяльності територіальнихгромад, зокрема йшлося про виділення земельних ділянок учасникам АТО та коштів для ремонту закладів соціальної сфери села, ремонту доріг, будівництва водогону, газифікації тощо.

Люди щиро дякували обласному депутату та керівникам району за розуміння та бажання допомогти при вирішенні проблемних питань села.

Останнє оновлення на П'ятниця, 12 лютого 2016, 16:07

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top