telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

Семен Салатенко у конотопському телеефірі - про головне в роботі очільника області

Відбувся прямий ефір Конотопської студії телебачення за участі голови Сумської обласної ради Семена Салатенка та міського голови м. Конотоп Артема Семеніхіна.

Очільник обласних депутатів відповів на запитання додзвонювачів, розповів про свій життєвий шлях до займання такої відповідальної посади та висловив своє бачення розвитку Сумської області. Семен Салатенко зізнався, що керувати областю - справа не з легких, подекуди працювати буває навіть важче, ніж воювати на фронті.

- Але я знав, куди йшов. Систему, яка зайшла в глухий кут, міняти дуже важко. Наразі іде гостра боротьба з корупцією і моє головне завдання - припинити крадіжку майна і коштів громади Сумської області, - заявив голова облради.

Міський голова Конотопа Артем Семеніхін додав, що існує два шляхи розвитку громади, держави, людства в цілому, - еволюційний та революційний. Він наголосив, що є прихильником еволюційного розвитку. "Але, водночас, активний супротив - це те, чого боїться центральна влада", - зазначив міський голова. Він закликав громаду не боятися відстоювати свої права, адже, в першу чергу, саме завдяки її зусиллям, Конотопській міській раді, Сумській обласній раді та іншим містам України вдалося частково вирішити питання фінансування професійно-технічної освіти за рахунок виділення коштів з державного бюджету.

На завершення ефіру двоє молодих та амбітних керівників, ставлячи власне життєве ствердження за приклад, закликали молодь та всіх земляків пам'ятати, що саме люди є творцями української історії, сьогодення та майбутнього нашої держави.

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top