telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

«Місцеве самоврядування – це ми!» Стартував VIII Міжнародний дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»

21-24 вересня 2016 року у Харкові відбудеться VIII Міжнародний дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко». Для участі свої заявки вже подали понад 250 робіт представники 56 країн світу.

П’ять років тому оргкомітет фестивалю спільно з Радою Європи заснували спеціальну номінацію «Місцеве самоврядування – це ми!». Це складна номінація як для учасників, так і для членів журі, які її мають оцінювати, але в кожній програмі міститься безліч ідей: як покращити шкільне життя, прикрасити рідне село чи місто, зробити його охайнішим та більш комфортним, допомогти безпритульним тваринам тощо.

Небайдужість дітей до життя своїх громад, бажання перетворити власні населені пункти у місця, де затишно й комфортно жити, активність та ініціативність, любов до рідного краю спонукали збільшити призовий фонд у п’ять разів!

За перемогу автори телепрограм отримають:

1 Місце –  Диплом, Кубок, запрошення 4 авторів роботи-переможниці до Штаб-квартири Ради Європи

2 Місце –  Диплом, запрошення 3 авторів роботи до Штаб-квартири Ради Європи

3 Місце –  Диплом, запрошення 2 авторів роботи до Штаб-квартири Ради Європи

Голова оргкомітету, Президент фестивалю, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов звертається до учасників: «Доведіть, що маєте власне бачення майбутнього вашого мальовничого краю. Уявіть, що саме ви управляєте вашою громадою. Що б ви зробили для її розвитку? Можливо, вирішили б побудувати стадіон або дитячий майданчик, відремонтувати дорогу чи прибрати місцевий парк. А можливо, об’єднали б зусилля із сусідніми громадами, адже разом можна досягти  вагоміших  результатів та зекономити кошти? Підкажіть дорослим, що потрібно зробити, аби ваші мрії здійснилися. Ми цінуємо вашу активну позицію, ідеї та усвідомлення, яким має бути самоврядування в Україні. Успіху вам та перемоги!»

Більш детальна інформація про умови участі у фестивалі за посиланням.

Останнє оновлення на Середа, 10 лютого 2016, 17:51

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top