telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Очільник обласних депутатів: «Фронт найбільше потребує людей з професійно-технічною підготовкою»

9 лютого голова обласної ради Семен Салатенко ознайомився з роботою Сумського вищого професійного училища будівництва та автотранспотру, зустрівся з викладачами та учнями.

Зважаючи на події в Україні, в училищі все більше уваги приділяється військово-патріотичному вихованню. Не перший рік працює гурток «Молодого воїна» - спільний проект з Сумським кадетським корпусом, де хлопці гартують дух і тіло. Наразі керівництво вирішило піти далі і має у планах на базі училища створити коледж ПТО з посиленою військовою підготовкою. Потрібна лише добра воля обласної влади.

Директор Ігор Козолуп розповів, що в училищі готують автослюсарів, водіїв, електрозварювальників. На що голова обласної ради Семен Салатенко, в недавньому боєць АТО, зауважив, що саме спеціалістів таких професій і бракує на фронті. Він провів своєрідний «лікбез» для учнів училища, виявивши неабияку обізнаність з будовою сучасної зброї.

- На фронті потрібні умілі руки, аби відремонтувати БТРи та іншу військову техніку, - наголосив Семен Салатенко. – Тож обласна рада, підтримуючи ініціативу дирекції училища, віднайде резерви, аби «запустити» пілотний проект, і вже з першого вересня учні почали не тільки отримувати робітничі спеціальності, а й військові навички. 

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top