telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

Виборці депутата обласної ради Костянтина Товстухи порушили перед ним питання ремонту школи

Депутат обласної ради Костянтин Товстуха відвідав село Степне Ямпільського району, де провів виїзний прийом громадян з особистих питань.

Мешканці села поспілкувалися зі своїм обранцем та головою районної ради Ольгою Губар. Окрім того, в робочій поїздці взяли участь безпосередні керівники соціальних служб району. Тож селяни мали змогу отримати кваліфіковану відповідь та допомогу з усіх актуальних питаннях.

Найбільша кількість звернень стосувалися збереження школи в селі та забезпечення її належної роботи. Порушувалися гострі проблеми ремонту покрівлі, вікон та опалювальної системи навчального закладу.

Директор Степненського навчально-виховного комплексу: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад Валентина Шило звернулася до депутата з проханням надати допомогу будівельними матеріалами, запевнивши, що всі роботи візьмуть на себе працівники закладу. Костянтин Товстуха відзначив комплексний підхід керівника школи до роботи та пообіцяв вишукати можливість надати допомогу з усіх порушених питань.

Костянтин Товстуха та Ольга Губар зустрілися з педагогічним колективом Степненського навчально-виховного комплексу: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад. Учителі та учні репрезентували гостям краєзнавчу роботу закладу та провели екскурсію шкільним музеєм.

Виїзний прийом громадян Костянтин Товстуха провів і в селі Білиця.

Останнє оновлення на Вівторок, 09 лютого 2016, 12:59

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top