telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

Голова Сумської обласної ради підтримав рішення конотопських депутатів щодо фінансування профтехосвіти

Очільник обласних парламентарів продовжує знайомство з регіоном. На цей раз Семен Салатенко 8 лютого відвідав м. Конотоп.

Він узяв участь у роботі пленарного засідання позачергової сесії Конотопської міської ради, яке провів міський голова Артем Семеніхін.

На порядку денному стояло лише одне питання, яке стосувалося внесення змін до міського бюджету у частині виділення коштів на фінансування професійно-технічних закладів освіти вже сьогодні.

- Це питання надзвичайно складне і викликало в суспільстві неабиякий резонанс, - заявив голова обласної ради, - адже, верстаючи свої основні фінансові документи в районах і містах, спеціалісти були одностайними в тому, що місцеві бюджети неспроможні забезпечити у повному обсязі фінансування професійно-освітніх послуг.

Обласні депутати направили Звернення до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо необхідності фінансування закладів професійно-технічної освіти України за рахунок субвенцій з державного бюджету. Такі ж документи прийняли й колеги в інших областях. Їхню думку розділили народні депутати, представники громадськості.

- Важливо, що обговорення надзвичайно складної ситуації в системі профтехосвіти та кроки щодо її врегулювання все ж таки принесли результат, - сказав Семен Салатенко.

Як відомо, Верховна Рада України прийняла стратегічне рішення – повернула фінансування професійно-технічних училищ до державного бюджету. Цей законопроект підтримали 305 депутатів. Однак, ці зміни ще не внесені до Закону України, а заклади області мають працювати сьогодні. Обласна рада, тепер ось Конотопська міська, інші ради віднайшли кошти для фінансування профтехучилищ, аби викладачі, майстри змогли вчасно отримали зарплату, а учні – стипендію.

- Однак, у системі профтехосвіти необхідно робити кардинальні кроки, - наголосив голова обласної ради. – Ми вирішили порадитися з приводу цих змін, тож 10 лютого в обласній раді скликаємо розширену нараду, де порушимо проблеми профтехосвіти в області та обговоримо спільні шляхи їх вирішення.

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top