telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Семен Салатенко: «Найвища влада в області — це обласна рада»

“Нас обрали люди, і наша думка є визначальною”. - зазначив голова обласної ради Семен Салатенко, підтримуючи ініціативу депутатів, які зажадали від управління сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації конкретики.

Мова йде про 2 мільйони гривень, які закладені у бюджет 2016-го року. Один з яких мають витратити на проведення конкурсу проектів, розроблених інститутами громадянського сусупільств, а саме: молодіжними та дитячими громадськими організаціями. Ще один мільйон - на семінари, конференції, форуми, “круглі столи”, спрямовані на відродження національно-патріотичного вихвання, утвердження громадянської свідомості та активної позиції молоді, на популяризацію та утвердження здорового способу життя, підтримку молоді з тимчасово окупованих територій та внутішньо переміщених осіб.

Депутати цікавились, куди саме будуть витрачені кошти, на які конкретно заходи, в який термін тощо.

Уже до п’ятниці, 29 січня, управління має представити помісячний календарний план передбачених заходів, а також переглянути склад конкурсної комісії, яка визначатиме переможців конкурсу проектів, включивши до її складу представників депутатського корпусу.

Останнє оновлення на П'ятниця, 12 лютого 2016, 12:41

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top