telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Наталія Калініченко: «Кожен крок з роздержавлення ЗМІ повинен відповідати нормативно-правовій базі»

Депутат обласної ради, член комісії з питань  розвитку місцевого самоврядування, територіального устрою, депутатської діяльності, регламенту, законності та правопорядку, зв'язків з громадськістю і інформаційної політики Наталія Калініченко взяла участь у  засіданні правління Асоціаціі місцевоі преси.

Вона зазначила що, на зібранні оговорювали дорожню карту реформування державних та комунальних ЗМІ. На її думку є багато питань щодо втілення положень закону, тож “кожен крок з роздержавлення повинен відповідати нормативно-правовій базі, з дотриманням термінів тощо”.

Депутат повідомила, що не залишили без уваги ситуацію з ліквідацією газети «Народна трибуна». Наразі готується спільне звернення Національноі спілки журналістів, Асоціаціі місцевоі преси до правоохоронних органів, Адміністраціі Президента щодо недопущення утисків свободи слова та перешкоджання журналістськоі діяльності.

До речі, Наталя Калініченко зазначає, що вже є попередня домовленість з керівництвом обласної ради про зустріч з редакторами комунальних ЗМІ області задля обговорення питання роздержавлення, враховуючи місцеві реалії.

Останнє оновлення на Вівторок, 19 січня 2016, 09:07

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top