telegram Facebook Twitter instagram Youtube

У Сумах об`єднають Україну

22 січня на День Соборності України сумчани вийдуть на акцію «Ланцюг єдності». Про це йшлося на нараді в обласній раді.

Так, об 11.30 будуть сформовані дві групи, одна – біля Альтанки, інша – біля ТЦ «Мануфактура». Далі дві колони рушать одна до одної, зустрінуться ж на середині Харківського мосту. «Ми об`єднаємо два береги Псла. Попереду однієї групи йтиме дівчина у національному костюмі, іншої – парубок. Це символізуватиме єднання України», - зазначив голова організаційного комітету Володимир Никоненко.

Подібні акції проходять кожен рік, утім цього року захід надважливий. «Місто Суми – східний форпост України у боротьбі з ворогом, ми, як ніколи, маємо показати світові, що ми єдині», - наголосив голова обласної ради Семен Салатенко.

На захід запрошуються всі політичні партії демократичного спрямування (єдина умова – відсутність партійних прапорів, оскільки акція не несе політичного забарвлення), громадські організації та всі активні містяни.

Також у День Соборності України о 10 годині ранку сумчани зможуть узяти участь у вшануванні пам’яті захисників України на Центральному кладовищі. О 12 годині відбудеться покладання квітів до пам’ятника Тарасу Шевченку, а в обласній філармонії пройдуть урочисте зібрання (початок о 13.00) та святковий концерт, присвячений Дню Соборності (18.00).

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top