telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Повідомлення
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder:

Очільник обласних депутатів закликав колег з районів до спільної відповідальної праці

18 січня керівництво обласної ради взяло участь у відкритті ІІ етапу навчання професійної програми «Місцеве самоврядування».

Традиційно обласна рада спільно з державним закладом післядипломної освіти «Сумський центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій» проводить семінари для керівників органів місцевого самоврядування. На цей раз у Сумах зібрали 44 новообраних сільських, селищних, міських (міст районного значення) голів.

Вітаючи місцевих посадовців, голова обласної ради Семен Салатенко насамперед наголосив на спільній і відповідальній роботі влади усіх рівнів, визначив пріоритети роботи обласної ради. «Але ми сподіваємось на вашу підтримку і взаєморозуміння», - заявив Семен Павлович, звертаючись до сільських, селищних голів. Зокрема закликав до співучасті у «розруленні» ситуації щодо діяльності на території області нафтогазовидобувних підприємств.

Заступник голови обласної ради Лілія Ричкіна додала, що уже є певні напрацювання у цьому плані. «Почали запроваджувати у себе міжнародний антикорупційний стандарт забезпечення прозорості у видобувних галузях, який уже діє у 49 країнах світу. Це надзвичайно важливо для Сумщини, де видобувається значна частка української нафти та газу», - сказала вона.

Перший заступник Анатолій Річкаль запросив очільників місцевих рад до відкритості дій, прийняття спільних рішень на користь громад, наголосив на необхідності підвищувати свою кваліфікацію, особливо це стосується новообраних голів.

- Двері наших кабінетів завжди відчинені, - наголосили керівники обласної ради, - чекаємо ваших пропозицій для поліпшення роботи в інтересах людей.

Під час тижневого навчання новообрані сільські, селищні, міські (міст районного значення) голови прослухають лекції провідних спеціалістів, матимуть можливість відвідати село Сад Сумського району, де ознайомляться з практикою роботи сільської ради щодо життєзабезпечення населення регіону, стануть учасниками тренінгів і дискусій.

{gallery}2016/20160118-act0{/gallery}

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top