telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Зміни до бюджету і Програми розвитку депутати обласної ради розглянуть на другому пленарному засіданні ІІІ сесії

Пленарне засідання третьої сесії Сумської обласної ради припало на перше січня за старим стилем – день коли в наших оселях, віддаючись народним традиціям і звичаям, засівають на добро, щастя, любов, багатство.

Тож, перш ніж депутати розпочали свою роботу, очільник обласних парламентарів Семен Салатенко привітав присутніх зі Старим Новим роком, побажав їм щастя, доброго здоров’я, надії на краще майбутнє і запросив до зали для віншування зі святом чоловічу групу народного хору Червоненського будинку культури та учасників художньої самодіяльності КЗ СОР «Обласна клінічна лікарня».

Потім народні обранці заслухали та підтримали запити своїх колег. Так, порушили важливі питання життєдіяльності своїх виборців депутати Віра Лаврик, Юрій Христій, Володимир Горох (3), Віктор Ладуха, Родіон Дученко, Віктор Дубінко, Катерина Приходько (3), Микола Войтенко, Володимир Поцєлуєв, Олександр Будник.

Шість питань порядку денного третьої сесії Сумської обласної ради з 23 взятих за основу було перенесено на друге пленарне засідання. Серед них і зміни до обласного бюджету та Програми соціально-економічного розвитку Сумщини на 2016 рік. Депутати вирішили, що перш ніж вносити поправки до основних фінансових і програмних документів слід їх ще раз детально опрацювати і лише потім виносити за узгодження сесії. Ще три кадрові питання теж без розгляду відправили на доопрацювання.

Цього пленарного дня обласні парламентарі прийняли рішення щодо удосконалення системи роботи зі зверненнями громадян, схвалили план роботи обласної ради на 2016 рік та звіт голови обласної ради про здійснення державної регуляторної політики виконавчим апаратом обласної ради у 2015 році. Заслухали та взяли до відома звіт директора обласного комунального підприємства ”СУМИ-ФАРМ”.

Також народні обранці ухвалили ряд рішень з майнових питань, підтримали звернення до вищого керівництва держави щодо внесення змін до Податкового кодексу України в частині сплати податків суб’єктами господарювання, занесених до Реєстру великих платників податків, про необхідність урегулювання на законодавчому рівні питання фінансування пільгового перевезення окремих категорій громадян, проголосували й за звернення до вищого керівництва держави щодо повернення фінансування закладів професійно-технічної освіти України за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на підготовку робітничих кадрів.

Після пленарного засідання голова обласної ради поспілкувався з журналістами місцевих ЗМІ, відповів на їхні запитання.

Останнє оновлення на Четвер, 14 січня 2016, 16:08

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top