telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

В обласній раді підписано багатосторонній Меморандум про співпрацю

14 січня в обласній раді відбулося підписання багатостороннього Меморандуму про співпрацю між Сумською обласною, Охтирською районною, а також Глухівською, Конотопською, Роменською, Сумською, Шосткинською міськими радами та громадською організацією «Технології проти корупції» щодо створення системи електронного урядування та електронної демократії у Сумській області. Її проект репрезентував Михайло Гаркуша.

У врочистій обстановці свої підписи під документом поставили Семен Салатенко, Роман Бублик, Артем Семеніхін, Мішель Терещенко, Сергій Салатун, Олександр Лисенко, Микола Нога. Підписант від громадської організації «Технології проти корупції» - її голова Дмитро Дубілет - перебував на он-лайн зв’язку з Дніпропетровська і вітав підписантів.

Серед присутніх у момент утвердження згоди очільників органів місцевого самоврядування Сумщини про співпрацю були присутні й інші голови районних рад області, які висловились у майбутньому за приєднання до угоди, а також депутати обласної ради, представники ЗМІ.

Міські голови міст обласного значення Сумщини Мішель Терещенко, Сергій Салатун, Олександр Лисенко, Микола Нога та голлова Охтирської районної ради Роман Бублик насамперед заявили, що готові до реалізації програми, щиро подякували очільнику обласної ради за надану можливість приєднатися до проекту IGOV.ORG.UA (IGov), що дозволить стандартизувати роботу державних установ, забезпечити прозору роботу органів місцевого самоврядування, використання ними бюджетних коштів.

Голова обласної ради Семен Салатенко, підсумовуючи результати сьогоднішньої непересічної події, назвав підписаний документ таким, що дозволить у найстисліші строки впровадити на території Сумської області роботу сервісів електронного урядування та електронної демократії. Важливо, що завдячуючи порталу державних послуг IGOV.ORG.UA (IGov), буде забезпечена прозорість у діяльності органів місцевого самоврядування з використанням мережі Інтернет. Буде втілено в життя якісно нові форми організації діяльності органів місцевого самоврядування, комунальних підприємств, установ, організацій, поліпшить їх взаємодію з громадянами та суб'єктами господарювання.

- Я вдячний очільникам територіальних громад за порозуміння і згоду взяти участь у реалізації проекту, - заявив Семен Салатенко. – Є сподівання що до нас приєднаються й інші посадовці.

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top