telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

ІСС Ukraine в Сумській області та організація роботодавців спільно працюватимуть на розвиток Сумщини

Відповідну угоду підписано сьогодні між регіональним представництвом Міжнародної Торгової Палати та Сумською обласною організацією роботодавців «Сумський регіон».

Участь у заході взяв голова обласної ради Семен Салатенко, який вважає підписання угоди – зміцненням економічного потенціалу нашої області та виведенням місцевого виробника на ринки зарубіжних країн. «Це крок до поліпшення бізнес-клімату на Сумщині, налагодження взаємовигідних економічних зв’язків підприємств та організацій області з вітчизняними та іноземними партнерами». І відзначив у цьому сенсі важливість участі у процесі науковців, а саме з СумДУ та СНАУ.

Керівник регіонального відділення ICC Ukraine Володимир Демура, який виступив ініціатором підписання Угоди, говорить, що в нинішніх умовах надзвичайно важливо використовувати будь-які можливості для розвитку області: «Переконаний, наша співпраця принесе неабияку користь підприємцям, представникам бізнес-кіл, роботодавцям регіону, а відтак, і Сумщині загалом».

Його підтримав і голова правління Сумської обласної організації роботодавців «Сумський регіон» Євген Лапін, зауваживши, що вони налаштовані лише на конструктивну та ефективну співпрацю. «Консолідація зусиль наших організацій сприятиме покращенню інвестиційного клімату в області, розвитку підприємництва та залученню капіталу, в тому числі й іноземного. Впевнений, нам вдасться втілити в життя найамбітніші плани».

Семен Салатенко наголосив, що депутати готові підтримувати всі добрі починання громадськості, виробничників, науковців, які сприятимуть надходженню інвестицій, розвитку взаємовигідних економічних зв’язків підприємств і організацій Сумщини з зарубіжними партнерами.

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top