telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

У кабінеті голови обласної ради на стіні з’явився портрет Сергія Табали

«У кабінетах керівників повинні висіти портрети героїв, аби ми не забували їх подвиг та нашу історію», - говорить голова обласної ради Семен Салатенко, мотивуючи те, що у його кабінеті з’явився портрет Сергія Табали.

Відтепер разом зі світлинами провідника ОУН в Сумській області Семена Сапуна у кабінеті голови ради увіковічена пам’ять наймолодшого захисника Донецького аеропорту Сергія Табали з позивним «Сєвєр». На портреті надпис: «Друг і Побратим».

Коли на Сході України розпочалися військові дії, Сергій Табала направився туди добровольцем у складі батальйону Правого сектора. Він стояв на обороні Донецького аеропорту, але під час чергового масштабного наступу терористів 6 листопада 2014 року хлопцю не вдалося уникнути загибелі. Тиждень тому йому мало б виповнитися 20 років…

Минулого року депутати Сумської міської ради присвоїли захиснику звання «Почесний громадянин міста Суми». Цього звання Сергій Табала удостоєний, зазначено в преамбулі рішення, «за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі та незламність духу».

Останнє оновлення на П'ятниця, 25 грудня 2015, 10:07

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top