telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

«Перший крок для реалізації в області програми «Стоп, інфаркт» зроблено», - Олег Бояринцев

Керівник депутатської фракції «Воля народу» вважає надзвичайно важливим рішенням внесення змін до «Обласної цільової програми запобігання та лікування серцево-судинних і судинно-мозкових захворювань у Сумській області на 2013-2017 роки», і називає це початком реалізації в області програми «Стоп, інфаркт».

«Завдяки програмі на Сумщині будуть запроваджені найсучасніші методи лікування, яке буде безкоштовним для жителів області», - зазначив депутат.

На реалізацію програми з обласного бюджету виділено 4 млн. гривень. Вона передбачає придбання за бюджетні кошти необхідних для хворих медичних препаратів і своєчасну та безкоштовну медичну допомогу.

«У структурі смертності на Сумщині 67% складають серцево-судинні захворювання. Більш актуальної проблеми на сьогодні немає. У Європі та у світі ця цифра вдвічі менша. Це не просто соціальна проблема, а загроза національній безпеці держави», - таку думку висловив всесвітньовідомий кардіохірург, директор Інституту серця Борис Тодуров, який нещодавно перебував на Сумщині на запрошення голови обласної ради та депутатів фракції «Воля народу».

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top