telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

Семен Салатенко подякував медикам діагностичного центру за допомогу учасникам АТО

Голова обласної ради Семен Салатенко відвідав Сумський обласний діагностичний центр. Керівник депутатського корпусу, у минулому – боєць полку патрульної служби міліції особливого призначення «Дніпро-1», весною цього року сам обслуговувався в закладі і на собі відчув професіоналізм та людяність медперсоналу. Тож подякував працівникам закладу за обслуговування, чуйне ставлення до учасників АТО та за допомогу військовослужбовцям і членам їх сімей. «У цей непростий для країни час ви робите добру справу. Протягом року до вашого закладу зверталися хлопці і не отримали жодної відмови. Завдяки вам учасники АТО та їх родини отримали можливість повністю й безкоштовно пройти медичне обстеження», - наголосив голова облради.

Лікарі натомість говорять, що турбуються про те, щоб такі категорії населення обслуговувати в першу чергу і ніколи не відмовляють учасникам АТО.

Семен Салатенко вручив медикам Подяки обласної ради. Їх отримали лікар-гастроентеролог обласного діагностичного центру Валентина Придюк, лікар-терапевт Ніна Зудина, лаборант Катерина Бєлоусова та сестра медична з функціональної діагностики Олена Одинцова.

Семен Павлович привітав медперсонал діагностичного центру з наступаючими новорічними та різдвяними святами і пообіцяв всебічну підтримку депутатського корпусу. Лікарі, в свою чергу, подякували голові обласної ради за гідну оцінку їх праці.

Останнє оновлення на П'ятниця, 25 грудня 2015, 09:21

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top