telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

Сумські обласні депутати погодили регламент роботи та сформували робочі органи ради сьомого скликання

15 грудня ознаменувалося в Сумській обласній раді першим пленарним засіданням другої сесії обласної ради сьомого скликання. Його провів очільник депутатського корпусу Семен Салатенко.

На сесію з’явилося 60 депутатів з 64 обраних, які попередньо обговорили питання порядку денного та узгодили рішення, що дозволило голосувати практично одностайно.

Перед самим початком пленарного засідання пан Салатенко повідомив, що Указом Президента України за вагомий особистий внесок у державне будівництво, розвиток місцевого самоврядування, багаторічну сумлінну працю і високий професіоналізм Орденом княгині Ольги ІІІ ступеня нагороджена депутат обласної ради Віра Лаврик, та вручив Вірі Іванівні квіти. Депутати також привітали колегу Олександра Будника з днем народження, який він відзначив напередодні.

Далі голова обласної ради привітав з професійним святом суддів Сумщини в особі судді Сумського апеляційного суду Ігоря Забари, який добровольцем пішов відстоювати незалежність на Сході країни, чесно і самовіддано виконавши свій патріотичний обов’язок.

На засіданні було повідомлено про створення в обласній раді сьомого скликання 8 депутатських фракцій та оголошено 10 депутатських запитів. Їх внесли депутати від ВО «Батьківщина» Віктор Дубінко(3), Володимир Поцелуєв (2), Віра Мотречко, Юрій Клименко (3). Проблеми, які порушили народні обранці, стосувалися ремонту доріг, пропозицій до проекту обласного бюджету на 2016 рік, роботи органів прокуратури. Депутат від фракції «Відродження» Анатолій Тронь на прохання педагогічного та учнівського колективів Охтирського центу профтехосвіти, батьків своє депутатське звернення адресував голові ОДА. У ньому йшлося про необхідність при формуванні бюджету на 2016 рік передбачити кошти на завершення реконструкції учнівського гуртожитку, адже з 306 учнів більшість потребують житла, а 17 узагалі є соціально-незахищеними громадянами. За підтримку цього депутатського звернення проголосувало 57 місцевих парламентарів.

Цього дня депутати затвердили регламент роботи обласної ради сьомого скликання, президії, утворили та обрали 8 постійних комісій, розглянули інші питання. Серед яких - Звернення до Президента, Верховної Ради, Кабінету Міністрів України щодо направлення на доопрацювання проекту нового Податкового кодексу України.

«Запорукою успіху будь-якої реформи є чесність реформаторів, публічність при її підготовці й залучення до цього процесу всіх зацікавлених сторін. При розробці проекту податкової реформи Міністерством фінансів України, на жаль, не був дотриманий жоден з перерахованих принципів», - йдеться в заяві. А тому депутати Сумської обласної ради наполегливо просять народних депутатів «не підтримувати, а відправити на доопрацювання проект Податкового кодексу України». За Звернення віддали свої голоси 54 депутати обласної ради.

На цьому вирішено було в роботі другої сесії не ставити крапку, а найближчим часом провести друге пленарне засідання, присвячене обласному бюджету на 2016 рік.

Останнє оновлення на Вівторок, 15 грудня 2015, 16:00

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top