telegram Facebook Twitter instagram Youtube

У Бурині відкрито пам’ятну дошку воїну АТО

9 грудня в Буринській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів № 1 було врочисто відкрито пам’ятну дошку загиблому в зоні АТО випускнику школи Віталію Кравченку.

У заході взяли учать заступник голови Буринської районної ради Леонід Білик, заступник голови райдержадміністрації Валентина Перепелиця, начальник відділу освіти Валентина Стасюк, міський голова Віталій Мельник, представники духовенства, мама загиблого, його близькі, друзі, однокласники, учнівський та педагогічний колективи навчального закладу.

Відкрила урочистий захід директор школи Лідія Надженко. Вона розповіла про Віталія, його шкільні роки.

Глибоку повагу і безмірну вдячність загиблому у своїх виступах висловили запрошені на захід. Зокрема Леонід Білик зазначив, що слова «Слава Україні! – Героям слава!» сьогодні перестали бути лише вітанням. Нині це віддання особливої шани тим, хто у напружений, найкритичніший і найважливіший момент життя нашої країни не відступив і пожертвував собою заради своєї Батьківщини. Це вітання є засвідченням справжнього подвигу патріота. А сьогоднішня подія - відкриття пам’ятної дошки Віталію Кравченку– це ще одна данина пам’яті тим, хто віддав своє життя за мир і незалежність нашої держави. 

Останнє оновлення на Четвер, 10 грудня 2015, 14:01

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top