telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Порядок дій в екстрених ситуаціях

Актуально

Студентів та молодих науковців Сумщини запрошують взяти участь у Всеукраїнському конкурсі наукових робіт

Інститут економіко-правових досліджень імені В.К. Мамутова НАН України, Уповноважений Верховної Ради України з прав людини, Офіс аналітики та консультацій з питань сталого розвитку й Український координаційний центр з підвищення правової освіти населення у співпраці з Програмою розвитку ООН в Україні в межах проєкту «Належна обачність щодо прав людини в глобальних ланцюгах постачання: впровадження Керівних принципів ООН з питань бізнесу та прав людини для справедливого відновлення» та за підтримки Уряду Японії проводять із нагоди 25-річчя заснування інституції Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини ІІ-й Всеукраїнський конкурс наукових робіт здобувачів вищої освіти та молодих вчених «Бізнес і права людини в Україні: проблеми та рішення під час війни та повоєнного відновлення».

Останнє оновлення на П'ятниця, 19 серпня 2022, 13:18

Детальніше...

СБУ затримала агента рф, який «провів» до околиць Києва понад 120 одиниць техніки окупантів (відео)

Контррозвідка Служби безпеки України знешкодила ворожого агента, який у перші дні повномасштабного вторгнення рф «провів» із Сумської до Київської області 128 одиниць техніки окупантів.

За даними СБУ, зрадником виявився мешканець Сумщини, завербований спецслужбами рф. Із перших днів тимчасової окупації регіону він розпочав активну співпрацю з ворогом, запропонувавши стати провідником і показати безпечні шляхи до Києва.

Детальніше...

У ВР ухвалили в першому читанні проєкт закону, який дозволить компенсувати українцям кошти за зруйноване чи пошкоджене житло

Перебуваючи з робочою поїздкою на Сумщині, народний депутат України Олена Шуляк розповіла про можливості грошової компенсації за пошкоджене чи зруйноване житло українців внаслідок бойових дій.

«Мені відомо, що на Сумщині близько 3 тисяч зруйнованих об’єктів і більш ніж половина – це житловий сектор. Верховна Рада вже в першому читанні ухвалила Проєкт закону про компенсацію за пошкодження та знищення окремих категорій об’єктів нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених агресією російської федерації. Його підтримали понад 300 нардепів. Зараз він готується на друге читання. Я сподіваюся, що у найближчі місяці він буде ухвалений», - розповіла Олена Шуляк.

Детальніше...

«Введення в експлуатацію лінійного прискорювача – це неймовірно важлива подія для Сумщини, на яку чекали багато років», - Віктор Федорченко

У Сумському обласному онкологічному диспансері завершилися роботи з  налаштування лінійного прискорювача іноземного виробництва, який використовують при лікуванні онкологічних хвороб. Також разом з ним запрацює новий комп’ютерний томограф. З цього приводу у закладі відбулася церемонія запуску дороговартісного обладнання, сумарна вартість якого – майже 80 млн грн, ще більш як 10 млн грн – супутні складові. Але з бюджету не витрачено жодної копійки. Участь у заході взяли керівники Сумщини, народні депутати України, обласні обранці, лікарі.

Детальніше...

Просторове планування, мобільність, управління відходами, підтримка бізнесу – нові навчальні можливості для громад від U-LEAD

У відповідь на виклики, з якими зіткнулось місцеве самоврядування в умовах воєнного часу, програма «U-LEAD з Європою» оголошує відбір територіальних громад для участі у комплексних навчальних програмах «Кроки для спеціалістів» в межах наступних тематичних напрямків:

  • Просторове планування та управління природними ресурсами
  • Мобільність
  • Управління відходами
  • Громада, дружня до бізнесу

Останнє оновлення на Четвер, 18 серпня 2022, 10:35

Детальніше...

Сторінка 1 з 717

Документи облради

Go to top