telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

Актуально

Голова Сумської обласної ради привітав державних службовців Сумщини з професійним святом

Голова Сумської обласної ради привітав державних службовців Сумщини з професійним святом

Напередодні Дня державної служби України голова Сумської обласної ради Віктор Федорченко привітав держслужбовців Сумщини з професійним святом.

Перед початком заходу присутні вшанували хвилиною мовчання українців, чиї життя забрала війна.

«У світі багато різних спеціалізацій. Але саме до державних службовців висуваються найвищі вимоги: професіоналізм, відповідальність, компетентність, наполегливість та бажання працювати для людей. Ви є тим ланцюжком, через який здійснюється щоденна реалізація завдань влади від столиці України до кожного містечка, села і селища. Щиро дякую вам за належне виконання повсякденної клопіткої роботи, адже саме на ваші плечі покладена важлива і відповідальна суспільна функція – розбудовувати державу, формувати рівень довіри до влади та її авторитет. Бажаю всім вам миру, якнайскорішої нашої перемоги, здоров’я та всіляких гараздів», - звернувся до присутніх Віктор Федорченко.

Він вручив кращим державним службовцям Сумщини відзнаки обласної ради.

За сумлінну плідну працю, високий професіоналізм, відданість своїй справі та з нагоди Дня державної служби України Почесною грамотою Сумської обласної ради нагороджено:

Останнє оновлення на П'ятниця, 21 червня 2024, 08:24

Детальніше...

Фермерів Сумщини привітали з професійним святом

Фермерів Сумщини привітали з професійним святом

Обговорити важливі питання аграрного сектору, знайти шляхи розв’язання проблем зібралися сьогодні представники сільськогосподарських підприємств Сумщини.

У рамках заходу відбулися дискусії з актуальної тематики, зокрема, порушувалися питання кредитування, ресурсного забезпечення господарської діяльності, державних, міжнародних та місцевих програм підтримки фермерів.

Керівники області дякували фермерам за роботу та вітали з професійним святом, який в Україні відзначався вчора.

Детальніше...

Заступник голови Сумської обласної ради Костянтин Товстуха провів прийом громадян з особистих питань

Заступник голови Сумської обласної ради Костянтин Товстуха провів прийом громадян з особистих питань

Прийоми громадян з особистих питань, що проводяться заступниками голови Сумської обласної ради, зазвичай, проходять згідно з графіком. Але є невідкладні ситуації, коли є необхідність допомогти людині вирішити проблеми якнайскоріше.

Так, до заступника голови обласної ради Костянтина Товстухи звернулася жінка, яка переїхала до Сум з півночі області. Там наразі тривають обстріли і у неї немає можливостей для проходження повноцінного лікування.

Жінка одна виховує сина. Чоловік помер 12 років тому. Зараз вона має серйозну хворобу, яка потребує немалих коштів для підтримки організму. До Костянтина Товстухи, говорить запитувачка, зверталася вже неодноразово, і він ніколи не відмовляв. Тому дуже дякувала йому за постійну підтримку й допомогу.

Останнє оновлення на Середа, 19 червня 2024, 13:42

Детальніше...

Сумська обласна рада підтримує інтернати області, особливо ті, які були евакуйовані з небезпечних територій

Сумська обласна рада підтримує інтернати області, особливо ті, які були евакуйовані з небезпечних територій

До початку повномасштабного вторгнення на території Сумщини повноцінно функціонувало 13 установ соціального захисту. Окремі з них були розташовані на прикордонні і потрапили під обстріли. Обласною радою було прийнято рішення евакуювати підопічних у більш безпечні місця. Серед інших під релокацію потрапив і Білопільський дитячий будинок-інтернат, який нещодавно був ще раз переведений вглиб області.

Керівництво обласної ради тримає всі ці процеси під контролем. Вже відбулася не одна нарада щодо розв’язання нагальних проблем закладу. І сьогодні спільно з Департаментом з питань соціальної політики, ветеранів та реінтеграції Сумської ОДА знову зібралися керівники обласної ради, депутати, очільниця Білопільського дитячого будинку-інтернату аби обговорити питання дотримання прав вихованців інтернату, переміщених з небезпечних територій, і якість надання соціальних послуг підопічним закладу.

Детальніше...

За матеріалами СБУ 15 років тюрми отримала зрадниця, яка готувала ворожий удар по штабах ЗСУ на Сумщині

За матеріалами СБУ 15 років тюрми отримала зрадниця, яка готувала ворожий удар по штабах ЗСУ на Сумщині

Завдяки доказовій базі Служби безпеки реальний термін ув’язнення отримала ще одна агентка фсб, яка шпигувала за Силами оборони на Сумщині.

За даними контррозвідки СБУ, фігурантка намагалась виявити й передати агресору позиції штабів українських військ на прикордонні області.

Також агентка розвідувала локації складів ЗСУ, у тому числі з озброєнням та боєприпасами.

Щоб отримати розвіддані, жінка обходила місцевість нібито у приватних справах, але насправді приховано фіксувала пункти базування українських оборонців.

За координатами агентки рф планувала здійснити серію ворожих ударів по об’єктах ЗСУ.

Детальніше...

Сторінка 1 з 836

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top