telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Актуально

Відбулося засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Відбулося засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій участь у якому взяли перший заступник голови Сумської обласної ради Вадим Лисий та голова постійної комісії з питань розвитку місцевого самоврядування, адміністративно-територіального устрою, депутатської діяльності, регламенту, законності та правопорядку, зв’язків із громадськістю, інформаційної та регуляторної політики Оксана Кужель.

Детальніше...

Рятувальників Сумщини привітали з професійним святом

Кожного року, в третю неділю вересня, ми святкуємо День рятівника, цей особливий день присвячений тим, хто має сміливість та відданість рятувати життя і майно інших. Це свято нагадує нам про важливу роль рятівників у збереженні безпеки та добробуту нашої області.

Детальніше...

На Сумщині стартувала інформаційна кампанія для переселенців «Робота для ВПО: ти потрібен»

У вересні цього року стартувала Всеукраїнська інформаційна кампанія «Робота для ВПО: ти потрібен», метою якої є допомога внутрішньо переміщеним особам працевлаштуватися та інтегруватися в нових умовах.

Інформаційну кампанію проводить Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України за участі Державної служби зайнятості, обласних військових адміністрацій, громадських та міжнародних організацій, роботодавців та ЗМІ.

Детальніше...

У Сумській обласній раді пройшло засідання постійної комісії з питань спільної власності територіальних громад та приватизації

Засідання провела голова комісії Віра Лаврик.

Депутати розглянули двадцять питань, з яких 14 – сесійні. Вони стосувалися передачі майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Сумської області до державної чи комунальної власності, оренди майна, списання об’єктів нерухомості, зміни назви комунальних установ, призначення на посаду й укладення контрактів з керівниками обласних комунальних підприємств, закладів та установ тощо.

Детальніше...

«Фундація Дім Рональда МакДональда в Україні» передала Сумській обласній дитячій клінічній лікарні медичний інструментарій

БО «Фундація Дім Рональда МакДональда в Україні» передала Сумській обласній дитячій клінічній лікарні медичний інструментарій, який допоможе в лапароскопічній хірургії та лікуванні опіків різних ступенів.

Загалом отримали 2 електродерматома для пересадки шкіри та 2 ендокліпатора для полімерних кліпс для хірургічних втручань на загальну суму 161 644 грн.

Обладнання буде направлено на хірургічне відділення.

Детальніше...

Сторінка 1 з 796

Документи облради

Go to top