telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Актуально

На Сумщині створять Аграрну сервісну службу з продовольчої безпеки за підтримки U-LEAD

Аграрну сервісну службу планують створити на території Зноб-Новгородської громади. Головна її функція – допомога мешканцям у питанні обробки землі, а також покращення стану самозабезпечення харчовими продуктами місцевих жителів для мінімізації наслідків війни. Про це повідомив Леонід Сотніков, начальник відділу фінансів, економічного розвитку та інвестицій виконавчого комітету Зноб-Новгородської селищної ради.

Детальніше...

Віктор Федорченко відзначив нацгвардійців з нагоди професійного свята

Віктор Федорченко взяв участь в урочистостях з нагоди 30-ї річниці заснування військової частини 3051 Національної гвардії України.

30 років тому, в 1993 році, була створена військова частина 3051 Національної гвардії України. Ця одиниця стала невіддільною складовою системи національної безпеки країни та впродовж тривалого часу здійснює важливі завдання в охороні правопорядку, захисті національних інтересів та допомозі громадянам.

Детальніше...

Набрали чинності зміни до деяких законів України щодо захисту державного кордону

Інформуємо, що 24 лютого 2023 року Верховною Радою України прийнято Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту державного кордону України». Зміни були офіційно опубліковані в газеті «Голос України» та набрали чинності 23 березня ц.р.

Останнє оновлення на Понеділок, 27 березня 2023, 09:55

Детальніше...

Щепкінці святкують 90-літній ювілей

Сумський Національний академічний театр імені Михайла Щепкіна святкує свій 90-річний ювілей. За ці дев'ять десятиліть театр став справжнім символом культурного життя Сумщини та України в цілому.

До свого ювілею колектив театру презентував виставу-концерт «90. Твій театр. Твоя історія».

Детальніше...

Сумський обласний центр екстреної медичної допомоги поповнився новими реанімобілями

23 березня 2023 року відбулося урочисте вручення нових спеціалізованих автомобілів швидкої медичної допомоги в Сумському обласному центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф. Це значне досягнення є результатом програми фандрайзингу UNITED-24, ініційованої Президентом України Володимиром Зеленським.

Детальніше...

Сторінка 1 з 759

Документи облради

Go to top