telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Порядок дій в екстрених ситуаціях

Актуально

Поліція особливого призначення ГУНП в Сумській області відзначила 5-річчя від дня створення

Перший заступник голови Сумської обласної ради Вадим Лисий привітав особовий склад поліції особливого призначення ГУНП в Сумській області з 5-ю річницею від дня створення.

«5 років тому ви почали писати славну історію свого підрозділу, і цей період однозначно не був для вас простим – це був етап вашого становлення. Зараз, під час війни, ви показали стійкість і професіоналізм. І я впевнений, так буде аж до самої перемоги. Ті, хто не розуміють складності вашої роботи, – помиляються. Бо саме ви залучаєтеся до забезпечення публічної безпеки, виявлення осіб, причетних до незаконних збройних формувань, запобігаєте переміщенню зброї, вибухівки, захищаєте цілісність і суверенітет країни. На жаль Сумщина втрачає своїх героїв. Ми мусимо це пам’ятати, цінувати, і після нашої перемоги не зганьбити честь цих людей. Але я впевнений, все буде Україна», - говорив перший заступник голови обласної ради.

Детальніше...

Завдяки ТОВ «КУСУМ ФАРМ» відремонтовано фасад будівлі блоку дистанційної променевої терапії в Сумському обласному онкоцентрі

Продовжуються роботи з облаштування та реконструкції Сумського обласного клінічного онкологічного центру. До важливої справи долучається все більше відповідального бізнесу. На цей раз до БФ «Здоров’я Сумщини», куди надходять кошти для онкоцентру, перерахувало 450 тисяч грн ТОВ «КУСУМ ФАРМ». За ці гроші був відремонтований фасад будівлі блоку дистанційної променевої терапії.

Подивитися на хід виконання робіт приїхав генеральний директор підприємства Раджив Гупта, голова обласної ради Віктор Федорченко, за чиєї ініціативи й розпочався весь процес реконструкції, та керівник військової адміністрації Дмитро Живицький.

Детальніше...

Колективу Сумського обласного клінічного кардіологічного диспансеру представили нового керівника

Ним став Олександр Русанов. Розпорядження про його призначення виконуючим обов’язки директора КНП СОР «Сумський обласний клінічний кардіологічний диспансер» з 30 листопада до закінчення терміну дії воєнного стану, введеного в Україні, підписав голова Сумської обласної ради Віктор Федорченко.

Представляючи нового керівника, Віктор Михайлович привітав його з призначенням, водночас сказав, що це – величезний і відповідальний тягар не лише за діяльність підприємства, а й за колектив.

Останнє оновлення на Четвер, 01 грудня 2022, 10:30

Детальніше...

Депутат Сумської обласної ради Віталій Калініченко передав для військових дві антидронові рушниці

Обласний обранець говорить, що не може залишатися осторонь, коли ворожі безпілотники атакують Сумщину. При чому в більшості від таких «нальотів» страждають саме цивільні громадяни та знищується цивільна інфраструктура.

Боротися з таким видом сучасної зброї досить складно, потрібне спеціальне обладнання.

«Щоб такі атаки на простих цивільних українців більше не повторювалися, - зазначає депутат, - ми придбали й передали окремому стрілецькому батальйону та добровольчому формуванню, які наразі захищають Сумщину, дві антидронові рушниці. Вчора у приміщенні обласної військової адміністрації і провели передачу».

Останнє оновлення на Вівторок, 29 листопада 2022, 13:20

Детальніше...

УАРОР та Мінфін обговорили шляхи підвищення фінансових гарантій діяльності обласних рад

Українська асоціація районних та обласних рад провела спільну нараду з Міністерством фінансів України, де обговорили формування та виконання обласних бюджетів. Від Сумської обласної ради участь у заході взяв голова бюджетної комісії Олег Медуниця.

Так, представниками обласних рад було зазначено, що виконання повноважень, які передбачені законодавством, вимагають додаткового фінансового забезпечення. Зокрема, це стосується сектору ветеранської політики, до якого планується активніше залучити органи місцевого самоврядування, а також освіти та медицини.

Детальніше...

Сторінка 1 з 740

Документи облради

Go to top