telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

Про функціонування «Пункту незламності»

З 1 жовтня продовжив своє функціонування «Пункт незламності» у приміщенні Сумської обласної ради за адресою майдан Незалежності 2.

В «Пункті незламності» передбачається наявність генератора, обігрівачів, інтернету, можливість для громадян обігрітися, зарядити електронні пристрої, отримати інформацію про поточну ситуацію, наявність продуктів харчування, води, гарячих напоїв.

«Пункт незламності» - це місце безпеки під час тривалого відключення електроенергії чи тепла.

У разі загрози та/або виникнення надзвичайних ситуацій, пов’язаних з припиненням (порушенням) роботи систем централізованого водопостачання, водовідведення, електро-, газо- і теплопостачання (в осінньо-зимовий період) та усіх видів електронних комунікаційних послуг в умовах воєнного стану, «Пункт незламності» стане острівцем безпеки, стабільності та тепла, який функціонуватимуть цілодобово і безкоштовно для тимчасового перебування.

Також читайте:

 

Останнє оновлення на Четвер, 19 жовтня 2023, 15:20

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top