telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Відбулося засідання бюджетної комісії в Сумській обласній раді

Під головуванням заступника голови комісії Сергія Іщенка депутати, що входять до складу постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва, розглянули п’ять питань порядку денного.

Обласні обранці погодили проєкти рішення «Про план обласної ради на 2023 рік» та «Про звіт про результати проведення моніторингу та з оцінки результативності реалізації Стратегії регіонального розвитку Сумської області на 2021-2027 роки та Плану заходів на 2021-2023 роки з реалізації Стратегії регіонального розвитку Сумської області на 2021-2027 роки за 2022 рік». Прийняли до відома хід виконання рішення обласної ради від 27.07.2012 року «Про затвердження Порядку відрахування до обласного бюджету частки чистого прибутку (доходу) підприємствами, що належать до спільної власності територіальних громад, сіл, селищ, міст Сумської області» за підсумками 2021 та 2022 років.

Заступник начальника управління охорони здоров’я Сумської ОДА Галина Хомета доповіла про хід виконання обласної цільової програми розвитку реперфузійної, кардіохірургічної та реабілітаційної допомоги в Сумській області на 2018-2022 роки за підсумками 2022 року. Після доповіді посадовиці голова обласної ради Віктор Федорченко повідомив депутатів про свою зустріч з керівником Інституту серця МОЗ України Борисом Тодуровим. Зокрема розповів про плани побудувати на базі Сумського кардіодиспансеру філію Інституту серця. Також наголосив на важливості покращення медичних послуг для жителів Сумщини. «У Сумському обласному онкологічному центрі на 90% готовий бункер для установки сучасного МРТ. Апарат буде придбаний за рахунок коштів спеціального фонду обласного бюджету та коштів онкоцентру. Також ми звертаємо увагу на обласний перинатальний центр. Вже ведуться перемовини щодо його ремонту з проєктантами. Плануємо закупити туди сучасне обладнання, бо питання материнства й дитинства є надважливими сьогодні», - сказав голова обласної ради.

Депутат Анатолій Єпіфанов порушив питання забезпеченості населення медикаментами у військовий час.

Директор Департаменту фінансів Сумської ОДА Олена Батраченко презентувала проєкт розпорядження «Про внесення змін до обласного бюджету на 2023 рік». Під час цього питання від депутатів надійшло багато пропозицій. Так, Олег Медуниця запропонував виділити кошти суб’єктам малого підприємництва на часткове відшкодування збитків, завданих нерухомому майну цих суб’єктів підприємництва внаслідок ведення бойових дій, в результаті яких майно було пошкоджене або знищене. Також виділити фінансування на відновлення і ремонт пошкодженого майна Білопільської підстанції екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

Борис Пересадько довів до відома членів комісії, що станом на сьогодні по дочірніх підприємствах ОКАП «Сумиоблагроліс» оформлено державними актами 45% земельних ділянок, вкритих лісами. Решта потребує проведення інвентаризації площі лісів з подальшим оформленням державних актів. Термін їх оформлення – до кінця поточного року. Проведення інвентаризації площі лісів, які надані в постійне користування дочірнім агролісогосподарським підприємствам, потребує орієнтовно 45 млн грн. Тож депутат запропонував рекомендувати Сумській ОДА – обласній військовій адміністрації виділити зазначені кошти з обласного бюджету.

Тетяна Сизон та Євген Южаков запропонували Сумській ОДА – обласній військовій адміністрації включити до складу комісії, що визначає отримувачів допомоги (суб’єктів господарювання), які постраждали внаслідок надзвичайної ситуації воєнного характеру, голову постійної комісії з питань промисловості, енергетики, транспорту, зв’язку, розвитку підприємництва, паливно-енергетичного комплексу та дорожнього господарства, будівництва, архітектури, надзвичайних ситуацій та розвитку АПК Вадима Ващенка.

Всі ці питання члени бюджетної комісії підтримали.

Також читайте:

 

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top