telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

У режимі активного конструктивного обговорення депутати регламентної комісії Сумської обласної ради розглянули 23 питання

Підбиваючи підсумки засідання постійної комісії з питань розвитку місцевого самоврядування, адміністративно-територіального устрою, депутатської діяльності, регламенту, законності та правопорядку, зв’язків із громадськістю, інформаційної та регуляторної політики, її голова Микола Ільченко відзначив конструктивну злагоджену роботу колег при прийнятті рішень, активну участь в їх обговоренні. А розглядали депутати, як відзначив Микола Степанович, досить непрості й неоднозначні питання.

Насамперед одне з них стосувалося ліквідації управління майном обласної ради. Доповідач з даного питання - керуючий справами виконавчого апарату обласної ради Вікторія Патютько, члени комісії Інна Козачок, Олексій Ткаченко, а також депутати обласної ради Микита Баня, Дмитро Нагорний, Тетяна Сизон заявили про своє бачення порушеного питання. У ході дискусії висловлювалися протилежні судження. Найчастіше лунали думки, що, приймаючи дане рішення, слід діяти у правовому полі, посилаючись на аргументовану доцільність і вмотивовану необхідність.

У ході комісії депутати не погодили проект змін до регламенту роботи обласної ради, запропоновані Олегом Медуницею. Посилаючись на юридичний висновок відділу правового забезпечення та кадрової роботи на підставі чинного законодавства, зійшлися на думці, що норма щодо припинення виступу на пленарному засіданні сесії обласної ради особи, яка виступає іншою мовою ніж українською (на чому наполягає депутат Медуниця), буде перевищенням повноважень ради та порушенням прав такої особи.

Усього на засіданні постійної комісії обласні парламентарі в режимі активного конструктивного обговорення розглянули 23 питання. Так, одностайно погодили план роботи обласної ради на 2021 рік, утворили Комісію з оцінки корупційних ризиків, заслухали звіт голови обласної ради про здійснення регуляторної політики виконавчим апаратом обласної ради у 2020 році. Були взяті до відома інформації про виконання обласної програми «Правопорядок на 2016-2020 роки», обласних програм сприяння розвитку громадянського суспільства на 2017-2010 роки, підтримки співробітництва об’єднаних територіальних громад на 2018-2019 роки, соціальної програми вирішення пріоритетних проблем із використанням механізму соціального замовлення.

Крім того на комісії було розглянуто кілька звернень громадян та прийнято відповідні рішення.

Стежте за новинами у Теlegram

Також читайте:

 

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top