telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

У командному заліку сумчани-штангісти були першими у Всеукраїнських іграх ветеранів

Нещодавно у Виноградові Закарпатської області відбулися п’яті Всеукраїнські ігри ветеранів пам’яті М.М. Баки з легкої атлетики.

Нашу область представляло восьмеро спортсменів віком від 48 до 77 років. Їх виступ виявився надзвичайно результативним. Сумчани привезли з цих змагань у підніманні штанги кубки за три перших, два других та три третіх місця. Однак, мало хто знає, що ця поїздка могла не відбутися…

- На жаль, - розповів керівник сумської делегації та володар одного із третіх місць Ігор Козаков, - спортивна діяльність фінансується з бюджету вкрай незадовільно. Тому коштів на поїздку до Закарпаття катастрофічно не вистачало. Отож ми звернулись до друзів та справжніх поціновувачів спорту. Серед них був і директор Сумської дирекції УДППЗ «Укрпошта», депутат обласної ради Володимир Криштоп. Я знаю, що він доволі успішно очолює обласну федерацію настільного тенісу і любить спорт. А ще я деякий час працював із Володимиром Миколайовичем і знаю його як щедру, добру та розумну людину. Зрештою, все це й підтвердилось, коли на прохання фінансово підтримати поїздку делегації наших атлетів, Володимир Криштоп відповів згодою. Власне, завдяки таким людям, як Криштоп, ми й змогли поїхати на ці представницькі змагання, за що щиро вдячні їм.

У командному заліку сумчани зайняли перше місце. А 75-річний Олександр Коротецький відзначився на всю Україну, адже він на цих змаганнях досяг шести рекордів у своїй віковій групі, за що його ім’я було внесене до Книги рекордів України.  

- Якби не допомога таких людей, як Володимир Миколайович Криштоп, - зазначив Ігор Козаков, - цих перемог просто не було б, бо ми не мали б можливості продемонструвати свою силу та спритність. Однак, на цьому наша співдружність з директором, депутатом, спортсменом та меценатом не завершується. У нас в області, на жаль, не створено федерації важкої атлетики. Є рада ветеранів спорту і я у ній відповідаю за цей вид спорту. Після розмови із Володимиром Криштопом ми домовились, що він допоможе  створити обласну федерацію важкої атлетики. Думаю, слова свого ця людина дотримає, бо у неї, як ми побачили, слова не розходяться з ділом… 

-  Я з дитинства люблю спорт, - сказав Володимир Криштоп. – Дуже поважаю людей, котрі ним займаються. А тут ішла мова про ветеранів, котрі працюють чи перебувають на пенсії і все одно посилено займаються спортом. Та ще й яким. Штанга - це мужній вид спорту для вольових та витривалих. Тому я вважав своїм обов’язком допомогти друзям-спортсменам продемонструвати усій Україні їх чудову форму. Я – за рух, за здоров’я, за спорт - скільки б кожному з нас не було років! І я дуже радий, що мій скромний вклад  допоміг ветеранам спорту отримати переконливі перемоги, а Сумщині  додати спортивної слави.

 

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top